Ліфт-підйомник з електроприводом для панікадила у церкві м. Коломия

У новому приміщенні храму все нове: головна люстра - панікадило від наших партнерів ZAVADSKI і, звичайно, новий ліфт-підйомник, з яким люстру легко монтувати, піднімати на робочу висоту і опускати щоразу, як з'явиться необхідність замінити лампи, підтримувати чистоту, провести техогляд. Цей підйомник, як багато електричних моделей, управляється з пульта. Надійний трос опустить і підніме світильник і більшої ваги - він обраний із запасом. Маленький трудяга-підйомник звично працюватиме навіть, якщо знадобиться опускати і піднімати люстру щодня - він пройшов випробування з подвійною вагою.

Пайтекс виготовляє та монтує ліфт-підйомники багато років. Ми готові допомогти всім, кому необхідно встановити і підключити велику важку люстру, наприклад, як у церкві в Коломиї. Звертайтесь!

Підйомник для люстри над сходами, м. Вінниця

Маючи в своєму розпорядженні люстру над сходами, власники будинку рано чи пізно приходять до думки про встановлення підйомника для люстри. Коли приходить час очистити світильник від пилу, замінити лампочки, провести техогляд будь-яка людина розуміє, що самостійно дістатися до нього, встановивши драбину на сходах, небезпечно і потрібно викликати монтажників з будівельною вежею. І так щоразу. На щастя, ліфт-підйомник, інакше лебідка для люстри, став загальнодоступним побутовим приладом, який можна придбати і самостійно встановити.
Власники будинку з м. Вінниця вирішили діяти послідовно: закінчили ремонтні роботи, придбали люстру, але спершу задумали встановити для неї ліфт-підйомник. Це виявилось необхідним у тому числі для того, щоб зібрати люстру, що складається з безлічі скляних деталей, стоячи в стійкому положенні на підлозі. Ми встановили пыдйомник у горищі будинку. Для люстри вагою 80 кг вибрали модель вантажопідйомністю 100 кг. Це правильний, на наш погляд, підхід: знос деталей підйомника «із запасом» буде мінімальним, і він пропрацює набагато довше! На фото – вже зібрана люстра. Після установки підйомника його трос був опущений, і люстра збиралася за ярусом, поступово піднімалася вже зібрана частина, даючи можливість зручно і акуратно монтувати крихкі скляні підвіси. Після закінчення монтажу люстру підняли до стелі за допомогою пульта.

Ліфт-підйомник для люстри створений для того, щоб зробити побут людини простішим, комфортнішим і позбавити зайвих витрат. І він цілком із цим справляється! Ми готові надати та встановити ліфт-підйомник, якщо ви його потребуєте. Звертайтесь!

Підйомник для люстри, встановлений у підвісному положенні. сел. Рудики Київської області

У цьому проекті необхідно було встановити підйомник у холі заміського будинку з висотою стелі 6 м. Люстра була вже підключена і чистові ремонтні роботи завершено. Перед встановленням ліфт-підйомника ми опустили люстру на тросі та зважили її – для визначення моделі підйомника потрібно точно знати вагу світильника. У фальш-стелі у місці кріплення було зроблено невеликий технологічний отвір. У просторі між перекриттям і фальш-стелею у підвісному положенні на тросі, призначеному для люстри, була змонтована спеціальна конструкція-основа, до якої і був прикріплений корпус підйомника. Ліпна декоративна розетка закрила технологічний отвір у стелі. Трос електричного ліфта-підйомника був опущений вниз і до нього підвісили люстру. За допомогою дистанційного пульта підняли на її звичне місце до стелі. Тепер її можна будь-коли опустити або підняти. З цим впоратися будь-яка людина.

2 ліфт-підйомники для люстр у сел. Золоче

Замовник звернувся до нашої компанії для встановлення підйомників для двох люстр вагою 80 та 120 кг. Одна з них розташована у холі, а друга над сходами.
Для цього проекту ми встановили 2 ліфт-підйомники з електроприводом вантажопідйомністю 100 та 150 кг. Велику вантажопідйомність була вибрана навмисно: для довгої та коректної роботи підйомника його не слід перевантажувати.
Підйомник для люстри в загальному залі встановлений у просторі між перекриттям та стелею. Підйомник для люстри над сходовим маршем встановлений у горищі.
На фото представлено монтаж люстри після встановлення підйомника. Трос для люстри автоматично опускається, проводиться монтаж світильника і після цього трос з люстрою піднімається вгору до стелі.
Швидкість підйомника розрахована так, що люстра рухається повільно, без тряски та розгойдування. Робоча висота вгорі та внизу може бути задана як постійна величина пультом дистанційного керування. Це дуже зручно, оскільки не потрібно регулювати зупинку люстри в потрібній точці вручну, «на око», щоразу переживаючи, що люстра пошкодиться об підлогу або стелю. У верхньому та нижньому положенні люстра надійно фіксується гальмівним пристроєм підйомника. Весь процес роботи підйомника є максимально безпечним.
Замовник вже оцінив усі переваги користування підйомником та залишився задоволений нашою роботою.
Дякуємо за співпрацю наших партнерів салон люстр Asfour Crystal

Ліфт-підйомник нестандартної форми та вертикальним кріпленням, сел. Козин

Встановлення ліфт-підйомника для цієї люстри є ще одним прикладом неординарного вирішення задачі нашою компанією. Тут над технологічним отвором для підйомника в перекритті верхнього поверху розташована стіна, так що його монтаж був вкрай складний.
Для встановлення підйомника було виготовлено нішу у стіні. Крім того, довелося розширити 26-міліметровий отвір у перекритті. Конструкція ліфт-підйомника була розроблена нестандартної трикутної форми з вертикальним способом монтажа, а контактна група розташована у просторі між перекриттям та підвісною гіпсокартонною стелею. Товщина перекриття 330 мм, а діаметр отвору 35 мм. Вантажопідйомність встановленого підйомника 150 кг, а висота опускання/підйому троса 4,5 м. Потужність електропідйомника становить 1100 Вт. Підйомник керується пультом дистанційного керування. Ручне керування здійснюється за допомогою кнопок на корпусі підйомника. Після встановлення було проведено випробування роботи ліфт-підйомника із використанням подвійної надмірної ваги 380 кг. Підйомник гідно пройшов тестування і показав свою повну готовність до роботи.

Підйомник для блоку розеток в офіс з вільним розташуванням робочих місць, "Сільпо Фуд"

Коли компанія "Сільпо Фуд" вирішила організувати роботу колективу у форматі "коворкінг" у новому орендованому приміщенні, їй довелося вирішувати безліч технічних питань та організовувати роботу "з нуля". Як підвести електроживлення до робочих місць із вільним розташуванням в офісі? Це завдання було вирішити Сільпо-Фуд і вони звернулися до нас за допомогою.
Наша компанія вирішила це питання нетрадиційно: до кожної групи столів блок розеток опускається зверху за допомогою портативного підйомника, закріпленого на стелі. При виборі моделі витягу була врахована висота стелі 5м і вага розеткового блоку.
Ми спроектували, виготовили партію портативних ліфт-підйомників, які пройшли випробування на виробництві з урахуванням подвійної ваги, а потім були змонтовані та запущені в експлуатацію. Тепер будь-який із співробітників без зусиль з планшета може на час роботи опустити розетки до потрібної висоти, а після закінчення повернути їх знову до стелі.
Недорогий і нескладний у використанні підйомний пристрій допоможе в організації робочих місць у будь-якому приміщенні з вільним розміщенням меблів: конференц-залах, коворкінгах, залах для переговорів.

Рекордна висота – 45м!
Ліфт-підйомник для люстри у Храмі Миру, Київ

Завдання проекту: виготовлення та монтаж ліфт-підйомника зі зміщенням від осі підвісу люстри.
Вага люстри: 700 кг.
Висота установки: 45м.
Компанія «Пайтекс» реалізувала проект встановлення електричного ліфт-підйомника для головної люстри в церкві «Храм Миру» по вул. Мічуріна у м. Києві. Центральний світильник-панікадило є складною багаторівневою конструкцією вагою 700 кг і може бути змонтований поетапно: ярус за ярусом. Монтаж можливий лише тоді, коли світильник закріплений вертикально і знаходиться на доступній для електриків висоті. Тому лебідку наша компанія встановлювала ще до монтажу люстри на етапі проведення ремонтних робіт у приміщенні церкви.
У цьому проекті було використано ліфт-підйомник з електричним приводом. Висота склепіння стелі у місці кріплення люстри – 45 м.
Ми розробили спеціальну конструкцію, яка передбачає розміщення підйомника зі зміщенням від осі підвісу люстри. У даному проекті використано розробку компанії «Пайтекс» – контролер, що регулює роботу підйомника в цілому, можливі аварійні ситуації, задане робоче верхнє положення для світильника та програмне забезпечення цього пристрою. Також у підйомника був застосований фіксатор робочої висоти люстри.
Ліфт-підйомник управляється з настінного пульта керування всіма електроприладами церкви. Тепер, натиснувши необхідну комбінацію кнопок і опустивши трос до комфортної висоти, можна змонтувати світильник або замінити лампи і підняти його до робочого рівня: туди, де він буде постійно.
Усі роботи з проектування та встановлення підйомника велися на етапі ремонту у приміщенні церкви. На момент їх закінчення можна було вже повноцінно користуватися новою люстрою. Її встановлення та подальша експлуатація стали можливими лише після встановлення підйомника компанії «Пайтекс».

Рекордна висота – 45м!
Ліфт-підйомник для люстри у Храмі Миру, Київ

Завдання проекту: виготовлення та монтаж ліфт-підйомника зі зміщенням від осі підвісу люстри.
Вага люстри: 700 кг.
Висота установки: 45м.
Компанія «Пайтекс» реалізувала проект встановлення електричного ліфт-підйомника для головної люстри в церкві «Храм Миру» по вул. Мічуріна у м. Києві. Центральний світильник-панікадило є складною багаторівневою конструкцією вагою 700 кг і може бути змонтований поетапно: ярус за ярусом. Монтаж можливий лише тоді, коли світильник закріплений вертикально і знаходиться на доступній для електриків висоті. Тому лебідку наша компанія встановлювала ще до монтажу люстри на етапі проведення ремонтних робіт у приміщенні церкви.
У цьому проекті було використано ліфт-підйомник з електричним приводом. Висота склепіння стелі у місці кріплення люстри – 45 м.
Ми розробили спеціальну конструкцію, яка передбачає розміщення підйомника зі зміщенням від осі підвісу люстри. У даному проекті використано розробку компанії «Пайтекс» – контролер, що регулює роботу підйомника в цілому, можливі аварійні ситуації, задане робоче верхнє положення для світильника та програмне забезпечення цього пристрою. Також у підйомника був застосований фіксатор робочої висоти люстри.
Ліфт-підйомник управляється з настінного пульта керування всіма електроприладами церкви. Тепер, натиснувши необхідну комбінацію кнопок і опустивши трос до комфортної висоти, можна змонтувати світильник або замінити лампи і підняти його до робочого рівня: туди, де він буде постійно.
Усі роботи з проектування та встановлення підйомника велися на етапі ремонту у приміщенні церкви. На момент їх закінчення можна було вже повноцінно користуватися новою люстрою. Її встановлення та подальша експлуатація стали можливими лише після встановлення підйомника компанії «Пайтекс».

Коли звичне потребує оновлення: модернізація підйомника Aladdin у м. Харків

Для великогабаритної люстри у приватному будинку замовником було встановлено підйомник для люстр компанії Aladdin виробництва США. Конструкція цієї лебідки не передбачає функцію фіксації вузла підвісу люстри у верхньому положенні. Тобто при русі люстри нагору будь-який користувач повинен регулювати зупинку руху самостійно «на око» при тому, що швидкість підйому люстри досить висока. Замовник звернувся до компанії «Пайтекс» із проханням усунути цю недоробку і, таким чином, убезпечити себе від непередбачених випадків, адже художня та товарна цінність люстри є досить великою.
Фахівці компанії «ПАЙТЕКС» спроектували, виготовили та встановили механічний фіксатор із ручним приводом для вже встановленого підйомника. До роботи розпочали день звернення. Усі роботи: створення проекту, його погодження, виготовлення пристрою та монтаж зайняли близько 3 тижнів. Демонтувати лебідку при цьому не знадобилося, її відрегулювали на місці з урахуванням роботи в нових умовах. Успішно пройшла випробування: встановлений пристрій протестовано з використанням надмірної ваги. Застосування механічного фіксатора від нашої компанії гарантує безпечну зупинку та фіксацію люстри у верхньому положенні. Замовник залишився задоволеним результатом, оскільки завдання було виконано повністю.